مصاحبه ها

جواد سلیمی دانا، دوست شهید مدافع حرم حمیدرضا اسداللهی دربارۀ شهادت او اظهار داشت: پیکر شهید حمید اسداللهی که در هنگامۀ شناسایی در مناطق عملیاتی سوریه در یکشنبه، روز شهادت امام حسن عسکری (ع) در حلب به شهادت رسیده بود، پس از تلاش همرزمان در شبهای گذشته و با تقدیم دو شهید دیگر، چهارشنبه شب در منطقه عملیاتی رؤیت شد.

بیشتر بخوانید

«سید زمان جواد علی» ۶ سال است که شهید مدافع حرم، حمیدرضا اسداللهی را می‌شناسد. با دیدن چهره آرام حمیدرضا در میان کفن و داخل تابوت، احوالاتش منقلب شده است و با بغض می‌گوید در این حال نمی‌تواند زیاد فارسی صحبت کند.

بیشتر بخوانید

یکی از دوستان شهید مدافع حرم، حمیدرضا اسداللهی می‌گوید:در کشورهای مختلف فعالیت‌های مختلفی هم داشت. در بحث مدارس شیعه در پاکستان، فعالیت داشت. دغدغه‌اش رواج طرح «شجره طیبه صالحین» بسیج کشورمان به کشورهای دیگر بود.

بیشتر بخوانید

نشستن پای حرف خانواده شهدای مدافع حرم از آن لحظاتی است که آدم را سراپا گوش می‌کند تا به این سؤالش جواب بدهد: چطور یک خانواده می‌تواند عزیزش را کیلومترها دورتر از مرزهای کشور به جنگ بفرستد؟

بیشتر بخوانید

شهيد حميدرضا اسداللهي در خصوص جبهه مقاومت اسلامي تعبيري به اين مضمون داشت كه رزمندگان اين جبهه نه تنها مدافع حرم، بلكه «مدافع حريم انقلاب اسلامي» هستند. در مراسم تشييع پيكر شهيد اسداللهي مسلماناني از هفت كشور جهان حضور داشتند...

بیشتر بخوانید